המלצות

המלצות

מה הלקוחות שלנו אומרים?

"לשחק, ללמוד ולהצליח" היא סדרת משחקים דידקטיים הנותנת מענה פדגוגי, מקצועי ולימודי רחב ועמוק לתהליך רכישת הקריאה וביסוסה. הסדרה, שבה 7 ערכות המכילות 8 משחקים מגוונים, משמעותיים וחווייתיים בכל ערכה מקנה לתלמידים את המודעות הפונולוגית, את חיזוק אבני היסוד והקניית הקריאה באופן המחבר את התלמיד ללמידה והופך אותו לתלמיד קורא עצמאית. ערכה מומלצת ביותר, עושה פלאים עם התלמידים הן ברמה הלימודית והן ברמה החברתית. רוצו ורכשו!
לימור בשארי
מנהלת נעם סיני, גן יבנה
אני מאמינה שקריאה היא המפתח להצלחתו של הילד בלימודים. סדרת המשחקים "לשחק, ללמוד ולהצליח" בהחלט עונה על המטרה החשובה של לימוד הקריאה בצורה חויתית ומהנה. מומלץ בחום!!
אתי יפרח
מחנכת כיתה ב' ז'בוטינסקי בית שמש
למכון מסיק הנכבד רצינו להודות ולהוקיר על משהו שכדאי לכולם להכיר.... רכשנו את סדרת המשחקים המושקעת ובבית ספרנו לתלמידנו המתקשים היא מוצעת חסרי המוטיבציה מתעוררים באחת והקוראים באיטיות קריאתם קולחת המתקשים בדיוק מתאמצים כי הם רוצים להיות המנצחים תודה על ערכה מוארת ומאובזרת, אסתטית ומגוונת. על הוראות ברורות לכל משחק ועל חשיבה ומחשבה בכל כרטיס ופרט אכן, "לשחק, ללמוד ולהצליח"!!!
בית ספר "שלב"
בשנת הלימודים נחשפתי לערכות המיוחדות שפתחה הגב' אלנה מסיקה לקידום רכישת הקריאה. במשך 26 שנים כמורה וכמנהלת לא מצאתי מענה יותר מדוייק ומקצועי לאתגר רכישת הקריאה בקרב תלמידים. בערכות יש מענה לתפקודי למידה מגוונים כגון: אישי ובין אישי, קוגנטיבי ועוד. במסגרת החינוכית שבנהולי סביבות הלמידה פועלות בגני החטיבה הצעירה ובכתות א בהצלחה רבה. אני ממליצה גם לכם ללמוד/ללמד בשיטה ייחודית זו.
רוית גדנקן
מנהלת ביה"ס "נצח ישראל" קרית מלאכי
"בכל בוקר התלמידים ניגשים לארון הכיתה ובוחרים משחק קריאה, הם מסתדרים בזוגות ומשחקים בהנאה, מבחינתם זה זמן חוויה ומשחק ואינם חשים שלומדים קריאה. בנוסף, בכל הזדמנות לאחר סיום משימה לימודית הם מבקשים לקחת משחק קריאה. תרגול השטף והדיוק בקריאה נעשה בהנאה ולא כמטלה מחייבת ומקשה."
מחנכת כיתה ד
חנ"מ בית ספר שלב רמת בית שמש
ערכת המשחקים של מכון מסיק מצוינת! יש בה מגוון משחקים חוויתיים ומהנים המסייעים לרכישת הקריאה ולמעבר לשטף קריאה, מעשירים את אוצר המילים ומיומנויות נוספות. המשחקים עמידים ועשויים באיכות גבוהה מאוד. הילדים משחקים עצמאית ונהנים מכל רגע
בת אל
מחנכת כיתה א' נוקדים
0
    0
    סל קניות
    העגלה שלך ריקהחזור לחנות
      חישוב משלוח